لوازم صوتی تصویری

بلندگو تقلبی پایونیر را چگونه تشخیص دهیم؟

بلندگو تقلبی پایونیر

راه های تشخیص بلندگو تقلبی پایونیر 

پایونیر همیشه با پیروی از بهترین شیوه های صنعت سرگرمی صوتی جهانی بهترین عملکرد را در سخنرانان کلاس دارد بلندگو تقلبی پایونیر موجود در هند از کیفیت بسیار پایین تری نسبت به بلندگوهای اصلی پایونیر برخوردار هستند که آسیب پذیر را در برابر خرابی و اتصال کوتاه آسیب پذیر می کند حتی اگر آنها با قیمت ارزان تری در دسترس هستند به شما توصیه می کنیم هرگز اسپیکرهای تقلبی نخرید.

آنها می گویند تقلید صادقانه ترین شکل چاپلوسی است اما این خرد کمی همیشه صادق نیست اگر مقلدان با فروش محصولات بی کیفیت به مصرف کنندگان آنها را به خطر بیندازند چه می شود؟ فکر کنم منظورم رو متوجه شدی تقلید یک چیز است اما ایجاد محصولات تقلبی بی کیفیت و فروش آنها به عنوان اصل چیز دیگری است دفتر مرکزی پایونیر اقدامات مختلفی را برای محدود کردن ورود محصولات جعلی به بازار انجام می دهد متأسفانه موضوع محصولات تقلبی هنوز وجود دارددتقلبی ها هوشمند شده اند و شناسایی آنها دشوار است.

.1آیکون مشخصات

فونت مشخصات ذکر شده روی محصولات تقلبی در مقایسه با محصولات اصلی نسبتاً کوچکتر نازک تر و دارای رنگ متفاوت است.

بلندگو تقلبی پایونیر|ماریا مارکت

2.برچسب هولوگرام بلندگو تقلبی پایونیر

پایونیر فقط از یک برچسب هولوگرام سه بعدی (سبز) استفاده می کند همه بلندگوهای پایونیر دارای این برچسب هولوگرام سه بعدی هستند بلندگوهای تقلبی معمولاً از نقره ای استفاده می کنند که دیگر توسط پایونیر استفاده نمی شود

تشخیص پایونیر | ماریا مارکت

.3برچسب طراحی بسته بندی و MRP

برچسب MRP در جعبه همه بلندگوهای پایونیر موجود است اخیراً برخی بلندگوهای تقلبی دارای برچسب MRP هستند اما اطلاعات ذکر شده در آنها کمتر از اصل است.

برچسب طراحی بسته بندی پایونیر|ماریا مارکت

.4 کارت گارانتی شماره سریال و برچسب نام

بلندگوی اصلی پایونیر همیشه کارت گارانتی در داخل جعبه دارد شماره سریال و برچسب نام بلندگوها همیشه روی آن ذکر شده است توصیه می کنیم کارت گارانتی و برچسب نام بلندگوها را قبل از نصب فروشگاه در خودروی خود بررسی کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که شماره سریال ذکر شده روی محصول همان چیزی است که در کارت گارانتی ذکر شده است.

برچسب گارانتی| ماریا مارکت
محصولات بلندگو پایونیر

.5سایر تفاوتها

هنگامی که بلندگو تقلبی پایونیر را با اصلی مقایسه می کنید تفاوت های زیادی از نظر مواد و کیفیت مانند رنگ مخروط ، روش تولید ، سیم ، عنکبوت ، شکل قاب و غیره مشاهده می کنید. همچنین می توانید محصولات جعلی را با کیفیت پایین جعبه آنها تشخیص دهید. و برچسب اگر مغازه دار قیمتی بسیار کمتر از MRP یا قیمت ارائه شده توسط سایر مغازه ها به شما ارائه می دهد لطفاً هوشیار باشید و بلندگوها را با دقت بررسی کنید.

نقاط تمایز: رنگ مخروطی و بدون نشان در جعلی

نقاط تمایز: روش لحیم کاری و نوع چسب

نقاط تمایز: روش لحیم کاری و ساختار

نقاط تمایز: عمق نصب ، شکل صفحه و رنگ سیم

نقاط تمایز: رنگ عنکبوت و رنگ سیم

نقاط تمایز: رنگ عنکبوت و چسب

نقاط تمایز: کیفیت پلاستیک

نقاط تمایز: (پشت مشبک) شماره قطعات چاپ

نقاط تمایز: کیفیت لوگو و فاصله کاراکترها در لوگو یکسان نیست

سوالات مربوطه به این مقاله و محصول

بله کاربر عزیز شما قبل خرید محصول مورد نظرتون میتونید تماس بگیرین تاا اگه سوالی براتون به وجود اومده رو با کارشناسا در میون بزارید و کمک بگیرید هم از طریق سایت میتونید سوالتون رو بپرسید هم پیج اینستاگرام و واتس آپ 

درمورد گارانتی باید بگم  بعضی از محصولات شامل گارانتی میشن  به خاطر همین شما میتونید بعداز انتخاب محصول مورد نظر با ما تماس بگیرید تا از شامل گارانتی بودن یا نبودن در جریان باشید اما کارشناسان ماریا مارکت قبل از ارسال بار تست میگیرن از محصولتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.