سخن مدیر عامل مجموعه 

به یاری ایزد منان مجموعه ماریا مارکت در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد. ما در ماریا مارکت صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست محافظت کرده و گسترش دهیم. 

وب سایت ماریا مارکت به عنوان یکی از جدیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت امن ، تضمین اصل‌بودن و پشتبانی در کوتاه ترین زمان ممکن موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر کشور ، جزو بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور تبدیل شود. به محض ورود به سایت با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد….

 

تیم ماریا ماکت

امیرغلامی

مدیریت مجموعه ماریا مارکت

جابر غلامی

بازاریاب مجموعه

سهند نجف زاده

کارشناس فروش 

معین پورک

کارشناس  فروش 

عماد بهرامی

انباردار

سامان نجف زاده

کارشناس فروش

مجتبی محمدی 

طراح و سئو سایت

مهین عابدی

پشتیبان سایت

امیر عسگری

گرافیک کار

ابوالفضل عشوری

ادمین پیج اینستاگرام

محمد مجیدی

انباردار

منشور اخلاقی ماریا مارکت

شفاف و صادق باشیم

ما در ماریا مارکت درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می‌دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می‌گیریم و در این راه خود را متعهد می‌دانیم.

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

ما در ماریا مارکت از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می‌دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.

رشد کنیم و باعث رشد شویم

ما در ماریا مارکت علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.

وفادار باشیم و وفادار بمانیم